Cep Telefonumuz
0530 496 65 24
Size bir telefon kadar yakınız
0216 426 2423
Whatsapp Hattımız
0530 496 65 24

Maltepe Bahçe Panel Çit Tel Örgü Çeşitleri

31.12.2019
13 görüntülenme
Maltepe Bahçe Panel Çit Tel Örgü Çeşitleri

Maltepe Panel Çit Panel çit diğer ürünlere göre daha ekonomik ve daha dayanıklıdır. İmalat işlemleri yapıldıktan sonra bu ürün şoka karşı yüksek dirençler sağlar. Montaj ekipleri tarafından kolay kurulum sağlanan bir üründür. Bakım gerektirmez ve kolaylıkla sökülüp takılabilirler. Estetik açıdan güzel gözükürler.

Panel Çit Çeşitleri

Bakım gerektirmeyen Maltepe Panel Çit standart olarak yeşil renktir. Standart yeşil rengi doğaya uyum sağlayarak estetik bir görünüme kavuşturur. En çok tercih edilen çit sistemleri panel çitlerdir. Standart boyutları genişlik 250 cm, yükseklik 50, 75, 100, 120, 150, 175 ve 200 cm’dir. Paneller plastik kepçe ve çelik kepçe ile desteğe sabitlenir. Bunun dışında plastik kepçe ve metal kepçe ile de desteklenebilirler.

Bahçe panel Çift Tel Örgü Özellikler

Maltepe Panel Çit kafes için istenilen boyutlarda veya uzunlukta üretilebilir.
– Bahçelerde ve villalarda bir veya iki katlı tel çiftler tercih edilir.
– Bunun dışında arazı ve otoparklarda da Maltepe Panel Çitkullanılır.

Tel Örgü Çitlerin Avantajları Nelerdir?

Maltepe Panel Çit çok ekonomiktir.
– Birçok yerde kullanılabilen Maltepe Panel Çit güvenlik sağlamaktadır.
– Ağları istenilen boyutta veya uzunlukta tasarlanabilir.
– Bahçelerde ağaçları veya meyveleri korumak için sıklıkla tercih edilir.
– Maltepe bahçe panel çit tel örgü çeşitleri spor yapmak için de yapı malzemesi olarak kullanılabilir.
– Yapıları işlevsel olan Maltepe Panel Çit kurulumu kolaydır. Ayrıca bu ürünün sökülmesi ve nakliyesi de oldukça kolaydır.

Jilet Tel Uygulamaları

Jilet tel panel çit uzun ömürlü bir tıraş bıçağı sağlaması için boyutlar doğru belirtilmeli ve her noktaya aynı kalitede yapılmalıdır. Kullanılan alana bağlı olarak üründe kullanılan malzemeler değişmektedir. Dikenli teller bulunduğunuz ortamda güvenli bir şekilde kalmanızı sağlayacaktır.

Çim Çit Uygulamaları

Dekoratif çimler görsellik ve estetik açıdan en çok tercih edilen çitlerden biridir. Doğal çime benzeyen bu ürünler bulunduğunuz ortamın havasını temiz ve doğal havayla değişmesine yardımcı olur. Uzun süre bakım gerektirmeyen çim çitlerin temizlenmesi oldukça kolaydır. Mevsime dayanıklı olarak üretilirler.

Maltepe Panel Çit Uygulamaları,Maltepe Panel Çit Fiyatları,Maltepe Panel Çit Ustası, Maltepe Panel Çit Fotoğrafları,Maltepe Panel Çit Ustası,Maltepe Panel Çit Çeşitleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN