Cep Telefonumuz
0530 496 65 24
Size bir telefon kadar yakınız
0216 426 2423
Whatsapp Hattımız
0530 496 65 24

Şile Bahçe Panel Çit Tel Örgü Çeşitleri

31.12.2019
10 görüntülenme
Şile Bahçe Panel Çit Tel Örgü Çeşitleri

Bahçelerimiz bize özel olan alanlar olmaktadır. Bu sebeple dışarıdan gelen etmenlerin bahçemizi ve dolayısıyla da bizleri rahatsız etmesini istemeyiz. Bunun için de bahçe sınırlarımızı belirleyen ekipmanlara ihtiyaç duyarız. Günümüzde bu amaçla en çok tercih edilen ekipmanlar ise Şile Panel Çit olmaktadır. Panel çitlerin bu kadar tercih edilmesinin altında yatan sebepler ise şu şekilde sıralanabilir.

PANEL ÇİTLERİN AVANTAJLARI

Panel çitleri doğa ile uyumlu olan yeşil renkte ihmal edilmektedir. Bu sebeple bahçeleriniz ile uyumlu olur. Bu da göz zevkinize hitap eden bir görünüm sunar.

Panel çitlerinin istenildiği taktirde bulundukları yerlerden dökülüp başka yerlere monte edilebilme özelliklerinin bulunması da sahip oldukları başka bir özellik olmaktadır. Böylece kullanıcılar bahçelerinde yapmak istedikleri değişikliklerde özgür olabilmektedirler.

Şile Panel Çit montajında iki çeşit profil kullanılabilmesi ise kullanıcıları seçme özgürlüğü sunmaktadır. Müşteriler bahçelerinin dekorasyonuna uygun olarak kare veya yuvarlak profil seçeneklerinden istediklerini tercih edebilmektedirler. Bu profillerin sunduğu bir diğer avantaj ise monte edilecek yerin profil çeşitleri sayesinde değişiklik yapılmak zorunda kalınmamasıdır.

PANEL ÇİTLERİN UYGULANMASI

Son dönemlerin en popüler bahçe çitlerinden olan Şile Panel Çit uygulanması ise oldukça pratik olmaktadır. Firmamızda bulunan işinde uzman çalışanlarımız ile büyük ölçekli projeler dahi en kısa zaman içerisinde titizlikle bitirilmektedir. Çitlerin uygulaması ise şu şekilde gerçekleşmektedir.

Şile Panel Çit uygulanması için öncelikle direklere ihtiyaç duymaktadır. Bu direkler ise zemine bağlı olarak iki farklı şekilde uygulanmaktadır. İlk uygulama kiriş zeminlerinin üzerine olmaktadır. Bu tarzda ki zeminlerin üzerine dikilen direklerin alt kısımlarına beton serpilmektedir. Beton zeminlere dikilen direklerde ise direklerin zemininde bulunan profiller beton zemine bastırılmaktadır.

Şile Panel Çit  bu direkler arasına monte edilmektedir. Bu montaj işlemi ise plastik, çelik ve metal kelepçeler ile sağlanmaktadır. Plastik, çelik ve metal kelepçeler sırası ile uygulanmaktadır.

Son olarak Şile Panel Çit standart genişlikleri 250 cm olmaktadır. Yükseklikleri ise müşterilerin isteğine göre değişiklik göstermektedir. Yükseklik çeşitleri arasında 50 cm, 75 cm, 100 cm, 125 cm, 150 cm, 175 cm ve 200 cm olmaktadır.

Şile Panel Çit, Şile Panel Çit Çeşitleri,Şile Panel Çit Fiyatları,Şile Panel Çit Uygulamaları,Şile Panel Çit Uygulaması,Şile Panel Çit Ücretleri,Şile Panel Çit Fotoğrafları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN