Cep Telefonumuz
0530 496 65 24
Size bir telefon kadar yakınız
0216 426 2423
Whatsapp Hattımız
0530 496 65 24

Sultanbeyli Bahçe Panel Çit Tel Örgü Çeşitleri

31.12.2019
12 görüntülenme
Sultanbeyli Bahçe Panel Çit Tel Örgü Çeşitleri

Sultanbeyli Panel Çit size ait olan bahçelerinizi dış dünyadan ayırırken aynı zaman da bahçenizin görünümünü de güzelleştirmektedir. Bu çitlerin bir diğer avantajı ise bakım gerektirmeden yıllarca sağlamlığını ve güzelliğini koruyabilmesidir.

Sultanbeyli Panel Çit

Sultanbeyli Panel Çit her tipte bahçe duvarına uygulanabilmektedir. Sahip olduğu yeşil rengi ile de doğa ile uyum içinde olmaktadırlar. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun boyutlarda üretilebilen panel çitlerin aynı zamanda standart ölçüleri de bulunmaktadır. Bu standart ölçüler ise şu şekilde olmaktadır. Panel çitlerin standart genişliği 250 cm olmakla birlikte, standart yükseklikler değişiklik göstermektedir. Standart yükseklik ölçüleri ise; 50, 75, 100, 125, 150, 175, 200 cm ebatlarında olmaktadır.

Yuvarlak ya da kare profillerin arasında monte edilen Sultanbeyli Panel Çit, bu profillere plastik. Çelik ve metal kelepçeler ile sabitlenmektedir. Bu kelepçe çeşitleri sırası ile kullanılmaktadır. Ayrıca panel çitlerin sabitlenmesinde kullanılan çitler, kiriş zeminin üzerine sabitlenirken direklerin dibine beton serpilmektedir. Beton zeminlere monte edilen direklerde ise, direklerin dibine kaynaklanmış plakalar kullanılarak sabitlenmektedir.

Sultanbeyli Panel Çit Tel Örgü

Sökmesi ve nakliyesi oldukça uygun olan Sultanbeyli Panel Çit özellikle çok geniş alanların çevrilmesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebebi ise istenilen boyutlarda üretilebilmesi ve oldukça uygun maliyetlere sahip olmasıdır.

Villa bahçe çevreleri, meyve bahçelerinin çevreleri ya da araziler gibi büyük toprak parçalarının sınırlarının belirlenmesinde kullanılmaktadır. Bu çitler sayesinde sahip olduğunuz arazilerin de güvenliğini sağlamış olursunuz.

Ayrıca Sultanbeyli Panel Çit TSE belgeli olmaktadır. Elmas şekline sahip olan tel örgüler, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre istenilen kalınlıkta ve ebatlarda imal edilebilmektedir. Tel örgüler pvc madde ile kaplandığından dolayı olumsuz hava şartlarına uzun süre boyunca dayanmaktadır.

Sonuç olarak Sultanbeyli Panel Çit bahçelerinizin ve arazilerinizin güvenliğinin sağlanmasında ve dekorasyonlarının bütünlenmesinde büyük öneme sahip olmaktadır. Panel çit çeşitleri şoklara karşı daha dayanıklı olmakla birlikte yeşil, mavi ve beyaz renk seçenekleri ile de kullanıcıların zevklerine hitap etmektedir.

Sultanbeyli Panel Çit Çeşitleri,Sultanbeyli Panel Çit Fiyatları,Sultanbeyli Panel Çit Ücretleri,Sultanbeyli Panel Çit Uygulamaları,Sultanbeyli Panel Çit Fotoğrafları,Sultanbeyli Panel Çit Fiyat

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN